Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Jedeme na výlet

Pojedeme do Líbeznic, kde na děti bude čekat vánoční představení v Divadle Kouzel.

Vánoční setkání u stromečku Ježci a Zajíci

Zveme všechny rodiče, sourozence i babičky a dědečky dětí ze třídy Ježečků a Zajíčků na setkání a zpívání koled u  rozsvíceného vánočního stromečku před budovou MŠ. Ježečci  - od 16.00 hodin Zajíčci - od 16.30 hodin. Těšíme se na Vás. Účast alespoň jednoho z rodičů povinná!

Vánoční setkání u stromečku – Myšky a Veverky

Zveme všechny rodiče, sourozence i babičky a dědečky dětí ze třídy Myšek a Veverek na setkání a zpívání koled u  rozsvíceného vánočního stromečku před budovou MŠ. Myšky  - od 16.00 hodin Veverky - od 16.30 hodin. Těšíme se na Vás. Účast alespoň jednoho z rodičů povinná!

Sváteční den v MŠ

Tento den bude slavnostní - budeme poslouchat a zpívat koledy, ale hlavně čekat na Ježíška, jestli přinese pod školkový stromeček nějaké hračky, se kterými si pak ve školce budou děti hrát. Prosíme rodiče o několik kousků vánočního cukroví - pokud možno bez krému. Moc děkujeme.

Divadlo Koloběžka

Herci s divadla Koloběžka přijedou dětem zpříjemnit čekání na Ježíška a tentokrát dětem zahrají Pohádku o veselém vánočním stromečku.

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

23.12. V MŠ OMEZENÝ PROVOZ 24.12. - 1.1.2023  MŠ UZAVŘENA