Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Divadlo Koloběžka

Herci divadla Koloběžka zahrají dětem pohádku "Trampoty čerta Huberta. Představení shlédnou všechny děti.

Čertovský den v MŠ

Čekání na návštěvu Mikuláše se svým doprovodem si zkrátíme hrou na čertíky. Prosíme rodiče, aby dětem připravili a ráno oblékli čertovskou masku.

Návštěva Mikuláše, anděla a hodného čerta

Dnes nás navštíví vzácná návštěva. Děti si pro Mikuláše se svým doprovodem připraví básničku, písničku nebo taneček, který se jistě bude líbit. Za svou snahu a odvahu budou jistě odměněny. Bát se nikdo nemusí, čertovi nikoho nedáme!

Vánoční dílničky – Ježci a Myšky

Zveme rodiče na předvánoční tvoření s dětmi, navodíme si příjemnou adventní atmosféru, vyrobíme, popovídáme. Dílničky budou začínat od 16.00 hodin. Účast je dobrovolná.

Vánoční dílničky – Zajíci a Veverky

Zpívání u stromečku – Myšky a Ježci

Přijďte si se svými dětmi zazpívat koledy a poslechnout vánoční básničky a písničky, které si pro Vás děti se svými paní učitelkami připravily. Setkání bude tradičně probíhat u rozsvíceného vánočního stromečku u vchodu do MŠ. Třída Ježci: od 16.00 hodin ¨Třída Myšky: od 16:30 hodin.

Zpívání u stromečku – Zajíci a Veverky

Přijďte si se svými dětmi zazpívat koledy a poslechnout vánoční básničky a písničky, které si pro Vás děti se svými paní učitelkami připravily. Setkání bude tradičně probíhat u rozsvíceného vánočního stromečku u vchodu do MŠ. Třída Zajíci: od 16.00 hodin ¨Třída Veverky: od 16:30 hodin.

Sváteční den v MŠ

Dnešní dopoledne se stane ve školce kouzlo - přijde Ježíšek. Budeme na něj čekat, poslouchat a zpívat koledy, ochutnávat cukroví, které mohou děti přinést. Věříme, že opravdu přijde a pak už si budeme s novými hračkami hrát.

Zachraň kamaráda

Vzdělávací program s tématikou první pomoci. Děti se dozví, jak se chovat, aby se nic špatného nestalo a co dělat, když se něco přihodí. Každé dítě si přinese do školky svého kamaráda - plyšáčka nebo panenku, který je vyroben z měkkého materiálu a má hlavu, tělo a pokud možno končetiny. Velikost 20 - 40 cm....

Cirkus Adonis

Děti čeká zábavné kouzelnické a cirkusové vystoupení plné zábavy, legrace, tajemna a kouzel.