Akce MŠ

Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

FOTO TŘÍD

Fotografování společných skupin - tříd - pokud počasí dovolí, na školní zahradě. Cena 1 fotografie - 50 Kč,

Čarodějnice

Připravte prosím dětem čarodějnický kostým, vyzkoušíme si některé čarodějnické dovednosti jako např vaření lektvarů, létání na koštěti, chytání pavouků, ještěrek a další havěti apod.

Jedeme na výlet

Všechny děti z naší školky pojedou na výlet do Skanzenu Kouřim, kde na ně čeká program spojený s interaktivní dílničkou.

Divadlo v MŠ

"O Terezce a Matějovi" - veselá pohádka s písničkami Z. Svěráka a J. Uhlíře.

Spejbl a Hurvínek

V divadle Spejbla a Hurvínka čeká na děti představení "Hurvínek mezi osly" Do divadla pojedeme sjednaným autobusem.

MDD

Svátek dětí oslavíme karnevalem - fantazii se meze nekladou. Těšíme se na jakékoli masky, nemusí být koupené, naopak. Děti hned ráno do masek prosím oblékněte. Ve třídě si uděláme maškarní módní přehlídku. Na zahradě pak bude na děti čekat diskotéka, soutěže a možná i skákací hrad.

Divadélko Koloběžka

Těšíme se na prázdniny s pohádkou od našeho oblíbeného divadla Koloběžka s pohádkou "Hurá na prázdniny"

Rozloučení s předškoláky

Tradiční rozloučení s dětmi, které v září odchází do základní školy na školkové zahradě. Nebude chybět šerpování a program pro všechny děti.