Provoz

Provoz MŠ

• provozní doba: 6:30 – 17:00
  • Příchod dětí do MŠ je od 6:30 do 8:25 hod, kdy se z bezpečnostních důvodů uzavírá. V 8:30 se budova i branka uzamyká.

Pozdní příchody narušují dopolední práci a hru dětí, ochuzují se o určité činnosti.

• Odchod dětí po obědě od 12:30 do 12:45 hod.
  • Odchod dětí odpoledne od 15:00 hod.

Provoz MŠ končí v 17:00 hod.

V případě, že nastane mimořádná situace, která znemožní včasné vyzvednutí dítěte, rodiče tuto skutečnost včas oznámí učitelce, nebo ředitelce, a dohodnou se na následném řešení.

Telefonní číslo pro řešení nenadálé situace: +420 724 571 349

Každou nepřítomnost je nutné nahlásit předem, nebo nejpozději do 8:00 hod, jinak bude účtované stravné.

Do kolektivu patří pouze zdravé dítě! V MŠ se léky dětem nepodávají!!!

Adaptace dětí, které budou v naší MŠ poprvé:

Prvních 14 dnů pobyt pouze do oběda – odpočinek a pobyt dítěte v MŠ odpoledne po domluvě s učitelkami.

Prosíme rodiče, aby tento důležitý proces neuspěchali.

Co potřebují děti do školky:

• pohodlné oblečení do třídy – nenáročné na převlečení
  • pyžamo na odpočinek
  • bačkory – ne pantofle, crocsy (z důvodu bezpečnosti)
  • náhradní spodní prádlo, ponožky, tričko – v pytlíku v přihrádce
  • na zahradu tepláky na převlečení
  • batoh – ke každodennímu odnášení věcí z MŠ (při odpoledním pobytu na zahradě se škola uzavírá a děti si odnáší věci v batohu s sebou)

Veškeré oblečení i boty viditelně podepsané, s funkčními zipy, poutky, knoflíky,…

Pořizujte dětem obuv takového typu, aby zvládlo samo se obouvat, a nebo alespoň spolupracovat s učitelkou.

Nenechávejte dětem ve skříňce mnoho oblečení!!!