Načítám Akce

Nadcházející Akce › Akce MŠ

Navigace pro hledání a zobrazení Akce

Leden 2022

Dentální prevence u Zajíců a Veverek

19. ledna @ 0:00

Ve středu 19.1. si s paní doktorkou připomeneme, jak si správně čistit zoubky. Akce se zúčastní děti ze třídy Zajíci a Veverky. Akci zajistila a finančně podpořila maminka Bětušky ze třídy Zajíci. Děkujeme

Únor 2022

Dřevíčková dílnička

1. února @ 0:00

V průběhu dopoledne si děti vyzkouší práci se dřevem pod vedením zkušeného lektora.

Zobrazit více »

Zajíci a Veverky jedou na výlet

15. února @ 0:00

Navštívíme Čechovu stodolu v Bukové u Příbramě,  kde bude pro děti připravena Masopustní výstava. Řezník Krkovička dětem poví, co se při Masopustu dělalo, jaké masky si lidé oblékali do průvodu a děti se dozví i spoustu dalších zajímavostí. Na závěr si děti v dílničce také něco na památku vyrobí.

Zobrazit více »

Myšky a Ježci jedou na výlet

16. února @ 0:00

Divadlo Koloběžka

24. února @ 0:00

Divadlo Koloběžka nám tentokrát zahraje "Popletenou zimní pohádku" plnou písniček a legrace.

Březen 2022

Bubnování

3. března @ 0:00

Pod vedením zkušeného lektora si každý vyzkouší, že bubnování je velká zábava. Postupně se během dopoledne vystřídají všechny třídy.

Planetárium v MŠ

10. března @ 0:00

Výlet do vesmíru začíná v nafukovací kopuli. Děti se nejprve o vesmíru něco dozví a pak shlédnou vesmírnou pohádku.

JARNÍ PRÁZDNINY PRAHA 6-10

14. března @ 8:00 - 20. března @ 17:00

POMOOOC!

22. března @ 0:00

Interaktivní akce zaměřená na prevenci úrazů a poskytnutí první pomoci. Pro všechny děti - třídy se během dopoledne vystřídají.

+ Export akcí