Načítám Akce

Nadcházející Akce

Navigace pro hledání a zobrazení Akce

Květen 2022

Dravci v letu

20. května

Školku navštíví sokolník se svými dravci, kteří nám na školní zahradě předvedou, jak umí létat a jistě se o nich dozvíme spoustu zajímavostí.

Jedeme na výlet do Království železnic – Myšky a Ježci

25. května

Komentovaná prohlídka Království železnic na Smíchově. Sraz:        v 7.45 hod v MŠ. POZOR! na nikoho se nečeká. Kam:       Království železnic – Praha 5 S sebou: pohodlné oblečení, batůžek, svačinu a pití dostanou děti ze školky. Návrat:  okolo 12 hodiny, poté budeme ve školce obědvat. V rámci polytechnické výchovy dětí z MŠ a hledání cest k růstu atraktivity technického vzdělávání si prohlédneme svět modelových kolejišť, něco se dozvíme a čeká nás malá dílna. Akce je pořádána pod záštitou Hospodářské komory hl. m. Prahy.

Jedeme do Království železnic – Zajíci a Veverky

26. května

Komentovaná prohlídka úžasné výstavy modelových železnic na Smíchově. Sraz:        v 7.45 hod v MŠ. POZOR! na nikoho se nečeká. Kam:       Království železnic – Praha 5 S sebou: pohodlné oblečení, batůžek, svačinu a pití dostanou děti ze školky. Návrat:  okolo 12 hodiny, poté budeme ve školce obědvat. V rámci polytechnické výchovy dětí z MŠ a hledání cest k růstu atraktivity technického vzdělávání si prohlédneme svět modelových kolejišť, něco se dozvíme a čeká nás malá dílna. Akce je pořádána pod záštitou Hospodářské komory hl. m. Prahy.

Červen 2022

Mezinárodní den dětí

1. června @ 0:00

Tento dětský svátek oslavíme velkým karnevalem! Prosíme, připravte dětem masku - fantazii se meze nekladou, může to být naprosto cokoli. Na školní zahradě budou na děti čekat soutěže a překvapení.

Týden indiánů

13. června @ 0:00 - 17. června @ 0:00

Tento týden si budeme povídat, hrát a soutěžit, ale hlavně se bavit v indiánském duchu. Samozřejmostí je INDIÁNSKÉ OBLEČENÍ.

Indián Cucíno

14. června @ 0:00

Veselé a hravé dopoledne plné písniček, soutěží a legrace s indiánem Cucínem.

Rozloučení s předškoláky

15. června @ 0:00

Tradiční rozloučení s dětmi, které odchází do základní školy proběhne na školní zahradě cca od 15 hodin (ještě upřesníme). Kromě klasického "šerpování" budou děti čekat také soutěže a malá diskotéka v indiánském duchu.

Soutěžení s Indiány

16. června @ 0:00

Na školní zahradě si vyzkoušíme důležité indiánské dovednosti.

Divadélko Koloběžka

17. června @ 0:00

Na závěr indiánského týdne nesmí chybět indiánská pohádka - "Jak šli indiáni za sluncem" zahraje divadlo Koloběžka.

+ Export akcí