Akce MŠ

Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Sváteční den v MŠ

Dnešní dopoledne se stane ve školce kouzlo - přijde Ježíšek. Budeme na něj čekat, poslouchat a zpívat koledy, ochutnávat cukroví, které mohou děti přinést. Věříme, že opravdu přijde a pak už si budeme s novými hračkami hrát.

Zachraň kamaráda

Vzdělávací program s tématikou první pomoci. Děti se dozví, jak se chovat, aby se nic špatného nestalo a co dělat, když se něco přihodí. Každé dítě si přinese do školky svého kamaráda - plyšáčka nebo panenku, který je vyroben z měkkého materiálu a má hlavu, tělo a pokud možno končetiny. Velikost 20 - 40 cm....

Cirkus Adonis

Děti čeká zábavné kouzelnické a cirkusové vystoupení plné zábavy, legrace, tajemna a kouzel.

Dřevíčková dílnička

Jak vzniká nábytek? Co potřebuje takový truhlář za nástroje? Vše se dozvíme na dřevičkové dílničce, kde si každý práci se dřevem vyzkouší a jistě něco pěkného dokáže vyrobit. Program pro všechny děti.

Masopust v MŠ

Děti se dozví, co je masopust, naučíme se masopustní říkanky, zařádíme si při průvodu a masopustních hrách ve školce. Připravte, prosím, dětem masopustní masku - může být klasická masopustní nebo zvířecí, povolání apod. Inspiraci najdete i na hlavní nástěnce. Princezny, spidermany a další pohádkové postavy si necháme na oslavu dětského dne.

Divadlo Koloběžka

Herci z divadla Koloběžka nás tentokrát přijedou pobavit pohádkou "O porouchaném robotovi".

JARNÍ PRÁZDNINY

Tento týden bude ve škole omezený provoz, kroužky odpadají.

Návštěva Základní školy Hostýnská

S dětmi, které půjdou k zápisu do 1. třídy, navštívíme stávající prvňáčky v Základní škole. Prohlédneme si budovu školy (třídy, tělocvičnu, jídelnu….), budeme si společně povídat a vyzkoušíme si být opravdovými školáky. Prosíme o příchod do MŠ do 7.45 hodin. Děkujeme

Návštěva základní školy Nad vodovodem

S dětmi, které půjdou k zápisu do 1. třídy, navštívíme stávající prvňáčky v Základní škole. Prohlédneme si budovu školy (třídy, tělocvičnu, jídelnu….), budeme si společně povídat a vyzkoušíme si být opravdovými školáky.