Načítám Akce

Uplynulé Akce › Akce MŠ

Akce Search and Views Navigation

Leden 2020

Cirkus Adonis

15. ledna @ 0:00

Již tradičně navštíví děti v mateřské škole cirkus Adonis s kouzelníkem, šašky a zvířátky. Akce se postupně zúčastní všechny děti.

Zobrazit více »

Mobilní planetárium

28. ledna @ 0:00

Úžasný projekt seznámení dětí s vesmírem. Ve veliké nafukovací kopuli děti shlédnou krátkou pohádku s vesmírnou tématikou a od zkušeného lektora se jistě dozví hodně zajímavostí - přizpůsobeno každé věkové skupině dětí. Akce se zúčastní Myšky a Ježci.

Zobrazit více »

Mobilní panetárium

29. ledna @ 0:00

Úžasný projekt seznámení dětí s vesmírem. Ve veliké nafukovací kopuli děti shlédnou krátkou pohádku s vesmírnou tématikou a od zkušeného lektora se jistě dozví hodně zajímavostí - přizpůsobeno každé věkové skupině dětí. Akce se zúčastní Zajíci a Veverky.

Zobrazit více »

Únor 2020

Testy školní zralosti

6. února @ 0:00

Testů se zúčastní děti ze třídy Zajíci, které půjdou na jaře k zápisu do základní školy. Testy provede s dětmi paní doktorka Krchová z Pedagogicko-psychologické poradny Prahy 10.

Zobrazit více »

Testy školní zralosti

7. února @ 0:00

Testů se zúčastní děti ze třídy Veverky, které půjdou na jaře k zápisu do základní školy. Testy provede s dětmi paní doktorka Krchová z Pedagogicko-psychologické poradny Prahy 10.

Zobrazit více »

Jedeme na výlet

11. února @ 0:00

Výlet motivovaný masopustem, seznámení s lidovými tradicemi do Čechovy stodoly v Bukové u Příbramě. Děti si pod vedením průvodce prohlédnou výstavu, leccos se dozvědí a v dílničce si vytvoří něco malého na památku. Výletu se zúčastní Zajíci a Veverky. Sraz:    v 7.30 hod v MŠ. POZOR! na nikoho se nečeká. Kam:    Čechova stodola v Bukové u Příbramě S sebou: pohodlné oblečení, batůžek s pláštěnkou, svačinu a pití dostanou děti ze školky. Návrat: okolo 13 hodiny, poté budeme ve školce obědvat. Co uvidíme­:  Masopust…

Zobrazit více »

Tajemné sovy

13. února @ 0:00

Ve čtvrtek navštíví děti ve školce sokolník s živými sovami. Děti budou mít možnost si tyto zajímavé ptáky prohlédnout naživo, dozví se spoustu zajímavostí z jejich života. Akce s zúčastní všechny děti.

Zobrazit více »

Divadýlko v MŠ

18. února @ 0:00

Tentokrát nám herci z divadla Koloběžka zahrají "Pohádku z kuchařské čepice". Shlédnou všechny děti.

Zobrazit více »

Jedeme na výlet

19. února @ 0:00

Výlet motivovaný masopustem, seznámení s lidovými tradicemi do Čechovy stodoly v Bukové u Příbramě. Děti si pod vedením průvodce prohlédnou výstavu, leccos se dozvědí a v dílničce si vytvoří něco malého na památku. Výletu se zúčastní Myšky a Ježci. Sraz:    v 7.30 hod v MŠ. POZOR! na nikoho se nečeká. Kam:    Čechova stodola v Bukové u Příbramě S sebou: pohodlné oblečení, batůžek s pláštěnkou, svačinu a pití dostanou děti ze školky. Návrat: okolo 13 hodiny, poté budeme ve školce obědvat. Co uvidíme­:  Masopust…

Zobrazit více »

Masopustní veselice

20. února @ 0:00

Po výletech si také ve školce zkusíme jak se slaví Masopust.Před obědem si uděláme pravý masopustní průvod Malešicemi.  PROSÍME RODIČE, ABY DĚTEM PŘIPRAVILI MASOPUSTNÍ MASKY - klasické - zvířátka, řemesla, strašidla.....(Dětský karneval s princeznami a hrdiny si užijeme na MDD.)

Zobrazit více »
+ Export Events
MŠ Tuchorazská
Tuchorazská 2a/472
108 00 Praha 10 - Malešice
tel.: 274 779 616, 724 571 349