Akce MŠ

Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dřevíčková dílnička

Jak vzniká nábytek? Co potřebuje takový truhlář za nástroje? Vše se dozvíme na dřevičkové dílničce, kde si každý práci se dřevem vyzkouší a jistě něco pěkného dokáže vyrobit. Program pro všechny děti.

Masopust v MŠ

Děti se dozví, co je masopust, naučíme se masopustní říkanky, zařádíme si při průvodu a masopustních hrách ve školce. Připravte, prosím, dětem masopustní masku - může být klasická masopustní nebo zvířecí, povolání apod. Inspiraci najdete i na hlavní nástěnce. Princezny, spidermany a další pohádkové postavy si necháme na oslavu dětského dne.

Divadlo Koloběžka

Herci z divadla Koloběžka nás tentokrát přijedou pobavit pohádkou "O porouchaném robotovi".

JARNÍ PRÁZDNINY

Tento týden bude ve škole omezený provoz, kroužky odpadají.

Návštěva Základní školy Hostýnská

S dětmi, které půjdou k zápisu do 1. třídy, navštívíme stávající prvňáčky v Základní škole. Prohlédneme si budovu školy (třídy, tělocvičnu, jídelnu….), budeme si společně povídat a vyzkoušíme si být opravdovými školáky. Prosíme o příchod do MŠ do 7.45 hodin. Děkujeme

Návštěva základní školy Nad vodovodem

S dětmi, které půjdou k zápisu do 1. třídy, navštívíme stávající prvňáčky v Základní škole. Prohlédneme si budovu školy (třídy, tělocvičnu, jídelnu….), budeme si společně povídat a vyzkoušíme si být opravdovými školáky.

Bubnování v MŠ

V dopoledních hodinách navštíví naší školku bubeník, který si sebou přiveze bubny pro každé dítě. Tak si každý vyzkouší tento úžasný nástroj a zjistí, že bubnování je veliká zábava.

Máme doma předškoláka

Zveme Vás na povídání o školní zralosti a připravenosti, smyslovém vnímání, pracovní zralosti, pozornosti a dalších dovednostech důležitých pro vstup do základní školy. Kde: MŠ Tuchorazská Kdy: 20.3. 2024 od 16.00 hodin Povídání povede Mgr. Hana Lisecová Zimová