Aktuality ze školy v přírodě

Pátek :  Jedeme domů 😉


Čtvrtek :  Je tu poslední den naší školky v přírodě. Náš pobyt jsme zakončili výrobou upomínkových triček a velkým výletem na rozhlednu Žalý. Věříme, že se děti domů vrátí s krásnými vzpomínkami a budou vám vyprávět o všech našich zážitcích.


Středa :  Dnešek byl pro nás všechny doslova pohádkový. Dopoledne jsme si uspořádali pohádkovou stezku, kde jsme plnili různé zábavné úkoly. Odpoledne jsme se potom vydali na vycházku na Lufťákovu stezku a také jsme hráli hru v lese. Nechybí nám tu ani hudba – uspořádali jsme lesní koncert na stébla trávy a večer zpívali s kytarou a ukulele.


Úterý :  Nacházíme se uprostřed našeho pobytu a i dnes nám Krakonoš dopřál nádherné počasí. Dopoledne jsme strávili hraním her na zahradě a odpoledne jsme vyrazili na pořádný horský výšlap na Rovinku, prošli jsme naučnou Sojčí stezku a užili si lesní dobrodružství. Večer jsme si opekli buřty.


Pondělí :  Dnešní den se nesl ve znamení sportu, tance a zábavy. Dopoledne jsme si zasportovali na nedalekém hřišti, váleli jsme sudy, skákali do dálky, hráli petanque a užívali si sluníčka. Odpoledne jsme se vydali na procházku, osvěžili se nanukem a večer zakončili den báječnou diskotékou.


Neděle :  Dnešní den nám opět vyšlo překrásné počasí. Dopoledne jsme si zahráli Kimovu hru, kterou všechny děti bravurně zvládly. Po obědě jsme si udělali výlet do Rychlova, kde na děti čekalo překvapení v podobě zvířátek, která jsme měli možnost sami nakrmit. Obdivovali jsme krásu krkonošské louky, kde jsme poznávali květiny. Na závěr jsme pro vás připravili překvapení ( hlídejte si schránky ). 🙂


Sobota :  Zdravíme všechny z prvního dne našeho pobytu. Dnes jsme se vydali prozkoumat okolí našeho krásného penzionu. Navštívili jsme lesní hřiště, vyzkoušeli některé herní prvky z Lufťákovy stezky, postavili domečky pro lesní skřítky a dozvěděli něco nového o přírodě kolem nás.Také jsme si pochutnali na dobrém jídle a už se těšíme, co nám přinese další den.


Jsme na místě! Vše ok, zdravíme všechny! 🙂


Na školu v přírodě se všichni už moc těšíme!


 

MŠ Tuchorazská
Tuchorazská 2a/472
108 00 Praha 10 - Malešice
tel.: 274 779 616, 724 571 349