Aktuality ze školy v přírodě 2019

18.5.2019

Na školu v přírodě jsme dojeli všichni v pořádku, jsme po obědě (měli jsme guláš s těstovinami). Děti teď odpočívají a odpoledne vyrazíme na první průzkum okolí.

19.5.2019

Dnes nám na škole v přírodě krásně svítilo celý den sluníčko, proto jsme mohli být celý den venku. Dopoledne jsme si užili hry na hřišti a odpoledne jsem se vypravili plnit Krakonošovy úkoly na Luťákovu stezku. Všechny děti jsou veselé a v pořádku. Přesvědčit se můžete ve fotogalerii.

20.5.2019

Hned po snídani na nás čekal u chalupy autobus, který nás odvezl do Bozkovských jeskyní. Prohlédli jsme si podzemí, hledali netopýry a zjistili jsme jaká bývá v jeskyních zima. Po dobrém obědě (sekaná s brambory) a odpoledním odpočinku nás trošku zaskočil déšť, a proto jsme si v jídelně zazpívali s kytarou. Když se počasí umoudřilo, mohli jsme jít na procházku do lesa, kde jsme stavěli domečky pro skřítky.

21.5.2015

Dnešní den jsme si zase užili spoustu legrace. Dopoledne jsme si vyrobili upomínková trička a odpoledne jsme vyrazili na menší výlet – na zříceninu hradu Štěpanice. Posvačili jsme v hradní věži a překonali několik překážek – spadlé stromy, veliký kopec, malý potůček. Všichni jsou v pořádku, zdraví a spokojení.

22.5.2019

Dnes jsme se probudili do deštivého dne, proto jsme si po snídani zlepšili náladu zpěvem s kytarou. Poté jsme si oblékli pláštěnky a šli na další průzkum okolí. Vdolečky k obědu nám pak náramně chutnaly. Ani odpoledne se počasí nepolepšilo a tak jsme opět museli obléknout pláštěnky a holiny. Když jsme se vrátili z procházky do chalupy, čekala na nás hra pro chytré hlavičky. Večer pro nás paní učitelky připravily diskotéku, kterou jsme si móóóóóóóóóóóóc užili.

23.5.2019

Poslední zpráva ze školky v přírodě. Všechno jsme zvládli na jedničku!

Dnešní den byl ve znamení loučení – rozloučili jsme se s krkonošskou přírodou, navštívili jsme kozičky s kůzlátky u nedaleké chaty, zahráli jsem si hru s bačkůrkami, rozdali nezbytné odměny. Po skvělé večeři dokončujeme balení kufrů a tašek, koupeme se a chystáme se do postýlek, aby nám čekání na zítřek rychle uteklo.

TEŠÍME SE NA VÁS ZÍTRA MEZI 12.30 – 13.00 HODINOU.

MŠ Tuchorazská
Tuchorazská 2a/472
108 00 Praha 10 - Malešice
tel.: 274 779 616, 724 571 349