Otevření MŠ od 12.4.2021

Rychlé informace k nástupu dětí do MŠ

V souvislosti s pokyny MŠMT, vyplývající z jednání vlády dne 6.4.2021,

bude od pondělí 12.4.2021 obnoven provoz v MŠ

POUZE pro děti před zahájením povinné školní docházky

a děti rodičů vybraných profesí : ZDE

(rodiče předloží potvrzení od zaměstnavatele)

v omezeném čase od 7.00 – 16.30 hodin.

• Třídy z důvodu zachování principu homogenity budou rozděleny do skupin v maximálním počtu 15 dětí (nesmí se slučovat, pracovat společně apod.).
  • Všechny děti i zaměstnanci školy budou bezprostředně před vstupem do budovy otestováni na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 a to 2x týdně, vždy v pondělí a ve čtvrtek. Další informace k testování naleznete zde: https://mstuchorazska.cz/testovani/. Počítejte prosím se zdržením 15 -20 minut, které budou nutné pro vyhodnocení testu.
  • Děti v mateřské škole nemusí nosit roušku ani respirátor, zaměstnanci budou používat respirátory.

Další důležité informace naleznete v dodatku školního řádu: Dodatek školního řádu 2020-21

Od pondělí budeme testovat LEPU testy. Podívejte se, co nás i vás čeká

Vážení rodiče,
děkujeme vám za bezproblémový průběh pondělního testování 🧪.  Za váš milý přístup, ochotu, trpělivost a vstřícnost 💓 . Společně jsme to dali 😉