Milé děti,

moc Vás zdravíme ze školky, nahráli jsme pro Vás pozdrav – veselou pohádkovou písničku, snad vás potěší a kdo jí zná může si zazpívat s námi a kdo ne, ten se jí může spolu s rodiči naučit, text k písničce nejdete zde: Večerníček – text

Kdo dával při zpívání dobrý pozor, jistě zjistil, že v písničce chybí pohádka „O Červené Karkulce“

Zkuste si společně s rodiči tuhle pohádku přečíst:

Jste šikulky, za odměnu si vybarvěte omalovánku:

Po otevření tohoto odkazu se vám objeví obrázky z pohádky „O Červené Karkulce“. Když vám je rodiče vytisknou a pěkně si je rozstříháte, budete mít prima hru – pexeso, které si s vámi každý rád zahraje: Karkulka pexeso

Další pohádku, kterou jsme pro vás připravili je pohádka „O perníkové chaloupce“, vaším úkolem bude si obrázky pěkně rozstříhat, poskládat je tak, aby jste mohli příběh rodičům nebo sourozencům vyprávět. Není to vůbec snadně a kdo tohle dokáže, je hvězda!

Teď jeden lehčí úkol z pohádky o Jeníčkovi a Mařence: najděte, která cestička vede k perníkové chaloupce a která děti dovede domů.

A na závěr omalovánka…..

Milé děti,

úkolů bylo až dost, teď je potřeba se jít ven proběhnout, zajezdit si na kole nebo koloběžce, protože pohyb na čerstvém vzduchu je pro všechny moc důležitý!

Hodně se usmívejte, pomáhejte rodičům, pěkně si ukliďte hračky v pokojíčku a hlavně buďte všichni hodně zdraví!!!

Moc se těšíme, až se zase společně ve školce uvidíme.