Prosinec v naší školce

Prosinec je v naší školce vždy ve znamení spousty návštěv a zábavy. 4.12. se konal ČERTOVSKÝ DEN a školka byla plná malých čertíků a čertic. Děti hrály různé hry, zpívaly písničky, tvořily a to vše v čertovském duchu. 5.12. byl velký den a školku navštívila vzácná návštěva MIKULÁŠ, ANDĚL A HODNÝ ČERTÍK. Děti jim přednesly básničky, zazpívaly písně a dokonce i zatančily, odměnou jim za to bylo spoustu dárečků. Ale ani pak jsme nazahálely! 6. a 7.12. se neslo ve znamení VÁNOČNÍCH DÍLNIČEK kdy ve všech třídách na děti za doprovodu rodičů čekalo tvoření v duchu Vánoc, koledy a pohodová sváteční atmosféra. Další týden 12. a 13.12. jsme Vás všechny srdečně přivítaly na ZPÍVÁNÍ U VÁNOČNÍHO STROMEČKU, kde děti předvedly svá připravená vystoupení. 15.12. už byla třešničkou na dortu a odměnou pro všechny Myšky, Ježečky, Zajíčky i Veverky, protože naší školku navštívil školkový Ježíšek a nakonec 20.12.  svůj krásný program v rámci akce VÁNOCE NA ČECHÁČI předvedla třída Veverek.

Vypracovala : S.Šimrová a M.Komersová

MŠ Tuchorazská
Tuchorazská 2a/472
108 00 Praha 10 - Malešice
tel.: 274 779 616, 724 571 349