Rozloučení s předškoláky

11.6. jsme se sešli s rodiči, prarodiči, sourozenci a příznivci na slavnostně vyzdobené zahradě naší MŠ. Čekala nás velkolepá událost – rozloučení se s našimi milými a šikovnými předškoláky. Všechny paní učitelky byly stejně rozechvělé a dojaté stejně jako rodiče. Paní ředitelka přivítala přítomné, ošerpovala předškoláky. Ti ještě dostali na památku knihu s věnováním a fotečku na památku. Pak prošli branou do pomyslného světa školáků – staly se z nich rázem malé slečny a gentlemani. Důstojné chvíle vystřídalo jejich vystoupení. Roztočili to tancem a zpěvem při skladbách z muzikálu Pomáda. Pak ještě zazpívali s dojetím píseň „Tak přichází loučení“. Když si rodiče i ostatní setřeli z tváří slzičky, následoval pro všechny přítomné ještě doprovodný program Jiřího Prokeše. Pásmo soutěží, zpívání, tancování i fotografování. Každý si přišel na své. Svěží občertvení pro naše vážené hosty je již tradicí. Společné setkání bylo plné emocí a dobré nálady. Děkujeme.

Vypracovala: Mirka a Simča

MŠ Tuchorazská
Tuchorazská 2a/472
108 00 Praha 10 - Malešice
tel.: 274 779 616, 724 571 349