17.6. jsme se srdečně a důstojně rozloučili s našimi předškoláky. Dětem i rodičům přejeme úspěšný vstup do školy. Hodně zdraví, štěstí, sil a milé pani učitelky
Napsala: Mirka a Regina
17.6. jsme se srdečně a důstojně rozloučili s našimi předškoláky. Dětem i rodičům přejeme úspěšný vstup do školy. Hodně zdraví, štěstí, sil a milé pani učitelky
Napsala: Mirka a Regina