už se pomalu blíží den, kdy se zase společně s předškoláky sejdeme ve školce. Moc se na vás těšíme!

Tento týden si zopakujeme, co už jsme se naučili.

• Představte si, že jste na výletě a stalo se, že jste se ztratili…. Nepříjemné! Vyprávějte rodičům, co by jste dělali, kam by jste šli, koho by jste požádali o pomoc. Zopakujte si při tom své jméno, datum narození a adresu, kde bydlíte. Komu můžeme tyto informace říct? Proč někomu ano a někomu ne?

• Zopakujeme si dny v týdnu

• To nebylo těžké, ale jak zvládnete měsíce v roce?

• A je čas si něco zahrát: Zahrajeme si slovní fotbal: Vymýšlejte slova, která začínají na písmeno, které si s rodiči domluvíte – kdo vymyslí víc?  Kdo zvládá skvěle vymýšlet na první hlásku, může zkusit poznávat hlásku poslední – na konci slova.

• Ani tento týden nesmíte zapomenout, že pohyb na čerstvém vzduchu je důležitý, udělejte si malou procházku nebo se projeďte na kole nebo koloběžce. Možná, že venku najdete spoustu věcí, které poslouží na vytvoření překážkové dráhy…….

• A teď je tady úkol pro opravdové šikulky! Vaším úkolem bude zavázat si kličky na botách!

Můžete se podívat, jak tenhle nelehký úkol zvládne Šebestová z pohádky o utrženém sluchátku.

Kdo zvládne, má od nás VELIKOU POCHVALU! Můžete poprosit rodiče, aby váš úspěch se zavazováním bot natočili a poslali. Předem děkujeme.

Mějte se všichni moc a moc fajn, přejeme hodně pěkných sluníčkových dnů, spoustu dobré nálady a hlavně pevné zdraví!